GARMIN TIPY - AKTIVITY A POROVNÁNÍ AKTIVIT MEZI SEBOU

Pokud jste například zvyklý běhat stejné trasy můžete ve webovém Garmin Connect porovnat až 4 aktivityPokud se například podíváte na poslední běh, můžete ho hned porovnat s dalším během či běhy. Stačí kliknout v pravém roku na tlačítko nastavení a dostanete se na stránku vašich "Aktivit" (viz další foto).

Nebo můžete jít přímo přes Menu - Aktivity - Všechny aktivity.
Zde si můžete odfiltrovat druh aktivity - běh, jízdní kolo, vybavení pro fitness, turistika, plavání, ostatní a oblíbené. 
Dále stačí kliknout na vybrané až 4 aktivity a kliknout na tlačítko "Porovnat"

Nakonec se Vám zobrazí jak porovnání rychlosti, tempa, čas pohybu, průměrný srdeční tep a dalších údajů, ale taky porovnání jednotlivých okruhů

Po rozbalení se zobrazí kompletní porovnané údaje

V samotné složce "Aktivity" můžete filtrovat svoje aktivity a to podle druhu aktivity - běh, jízdní kolo, vybavení pro fitness, turistika, plavání, ostatní a oblíbené. 
Jednotlivé typy aktivity pak jdou dále filtrovat, např. "Cyklistika" - silniční cyklistika, horská cyklistika, rekreační cyklistika, BMX, cyklokros, jízda z kopce, dráhová cyklistika, cyklistika po nezpevněných cestách a virtuální cyklistika.

Kromě datumu a názvu si můžete zvolit k zobrazení dalších pět údajů např. vzdálenosti, doby, průměrné rychlosti/tempa, průměrnému ST, nastoupaných metrů,...
Zobrazené údaje si můžete měnit v pravém rohu (viz foto)


U každé aktivity se nabídka různí, např. zde u běhu můžete vybírat až ze 17 údajů. 
Pokud chcete změnit pořadí, přetáhněte položku na panel nebo přetáhněte položky na panelu (viz foto).


Postupně jak sjíždíte aktivitami dolů se automaticky načítají další a nemusíte tak listovat mezi stránkami.

Můžete také filtrovat mezi vašimi aktivitami, např. podle vzdálenosti, době, datumu, typu události,...


Pokud chcete mít přesné tyto údaje, je potřeba vyplňovat u aktivity - např. druh - Jízda na kole, podsložka - Silniční cyklistika, typ události - Trénink, druh výbavy - kolo MAX. Čím více údajů vyplníte tím budou filtrované údaje a statistiky přesnější.