pondělí 20. října 2008

M.Hrůza + L.Dusilová - Píseň kovbojská

Tak tato písnička taky není špatná

sobota 18. října 2008

JINDŘICHOV-PETROVICE-SOLNÁ HORA-HYNČICE-KRNOV - MTB


Trasa: Jindřichov žel.nádr.-Malá Stříbrná-nad Petrovicemi-nad Heřmanovicemi-po zelené tur.značce na Hraniční vestu (867 m.n.m.)-dále po žluté tur.značce přes Kutný vrch (866 m.n.m.), Solnou horu (867 m.n.m.) na Kraví horu (685 m.n.m.). Dále přes Láč do Hynčic a přes M.Albrechtice do Krnova. 

pondělí 13. října 2008

CYKLO FUN FOTO


Fotky z cyklistického prostředí.
Pády na kole, kola všeho druhu, na co všechno se dá kolo použít, cyklostezky ?! ,...
Najdete je ZDE...

středa 8. října 2008

MOJE MAPY - VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE

Když jsem se dozvěděl, že Google vyhlašuje soutěž "Moje mapy", řekl jsem si, že by bylo škoda nepřihlásit některou z mých map vytvořenou na mapách Google do této soutěže.
Ve vítězství jsem nedoufal, ale říkal jsem si, že se aspoň na mojí mapu někdo podívá.
Mapy jsem vytvářel pro web Krnovskem na kole. Zvlášť tak mám mapy Tipy na výlet, hraniční přechody, informační centra, půjčovny jízdních kol, cykloservisy... Škoda, že nešly mapy spojit do jediné, také možná bylo mínusem, že jsem neměl přímo u odkazů popis místa, byl tam jen odkaz na web Krnovskem na kole.
První čtyři místa a odkazy na další mapy nejdete zde: www.googlebog.cz

SLOVINSKO, CHORVATSKO 2008

Tak jako minulý rok, tak také letos jsem strávil dovolenou ve Slovinsku a Chorvatsku.
Ve Slovinsku jsme bydleli ve Staré Fužině u Bohinjského jezera. Vyjeli jsme na Rudno Polje (1347 m.n.m.) - planina Pokljuka a po návratu k jezeru na planinu Voglar, která se nachází nad jezerem. Při cestě ze Slovinska do Chorvatska jsme se zastavili v jeskyni v Postojné. V Chorvatsku jsme pak se jeli podívat k Limskému zálivu a také do vnitrozemí Istrie do středověkého Motovunu.
Více, včetně odkazů na fotky najdete zde...

pátek 3. října 2008

Wall-E

Film začíná v roce 2700. Poslední operační stroj VALL-I (velice podobný z filmu č.5 žije) stále plní úkol čištění Země se svým jediným mazlíčkem – švábem Halem, který mu dělá společnost. Malý robot, roztomilý a působivý, si za ta léta docela vyvinul svou osobnost. Bydlí v maringotce plné zvláštností a artefaktů z lidského života jako je Rubikova kostka, kuchyňský šlehač a jeho největší poklad – stará video kazeta s filmem Hello Dolly....více www.csfd.cz/...


Amy McDonald - This Is The Life

Ať tu mám i zahraničního interpreta, tak tu vkládám moji současnou nejoblíbenější písničku

David Kraus Nevinná

Náhodou jsem uslyšel tuto písničku a i když Krause menusím, tak tato písnička se mi zalíbilaA ještě odkaz na jednu písničku. Občas se stane, že se mi zalíbí i nějaká hip-hop pecka
Vec feat. Pio Squad - Turista